sobota 6. ledna 2018

Nosit s radostí

Pokud vás už taky nebaví obchody typu céáčko, ňujorkr a tak, je asi ten pravý čas podívat se po něčem jiném.
A proto přicházím s dnešním článkem.
Mám totiž tu čest spravovat instagram značce South Elements.
Je to naprosto jednoduché - BIO bavlna, volné střihy, originální vzory.


Dneska se to všude hemží reklamami, co si budeme povídat. Fejsbůk, instagram, jůtůb, prostě všechno. A teď si zase rýpnu (a nebudu se za to omlouvat) - mě osobně už nejen unavuje, ale i otravuje, dívat se na fotky plné pořád toho stejného oblečení, které je všude za výlohami, majklkórs kabelek, danielvelingtn hodinek a érmaks bot.
Já jsem věrná konverskám, plátěným taškám, oblečení ze slev a sekáčů, vzory nosím jen v létě na šatech a nesnáším lesklé prvky na oblečení nebo nedejbože třpytivé nápisy.
Takže když můžu dělat reklamu něčemu novému a originálnímu, udělám to.Když se mi ozval kamarád s tím, že jeho kamarád bude mít oblečení a já jsem dostala tu možnost ho mít a fotit, byla jsem zvědavá a natěšená zároveň. Už na fotkách mě zaujala ta jednoduchost, originální vzory a vůbec celý koncept toho všeho.
To jsem ale ještě netušila, jaký bude můj první kontakt s tímhle oblečením.
Troufám si říct, že jsem na sobě dlouho neměla tak příjemná trička. A mikina? Je jako když si oblečete plyšáčka! (já musela :D jinak se to totiž popsat nedá)Na závěr musím ještě vychválit balení. Oblečení vám totiž přijde krásně zabalené s razítkem South Elements.
A já mám velkou radost. Radost, že něco takového vzniklo a že o tom vím a můžu to dál šířit do světa! 

Chcete taky jedno (nebo dvě) boží tričko nebo mikinu?
Koukněte sem!
A taky sem ať se dozvíte jak to všechno začalo a o čem tahle značka vlastně je :)

1 komentář:

  1. Díky za tip, ať už to reklama je, nebo není, každý usoudí podle sebe, jestli je dobře míněná, což v tomto případě je. :D

    OdpovědětVymazat